گردآورنده خوراک

دوچرخه سوار ملی پوش مشهدی سفیر ورزش رضوی شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی به نقل از روابط عمومی هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی، مدیر عامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی در مراسم استقبال از این دوچرخه سوار مشهدی برای حضور در مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا گفت: تربیت بدنی آستان قدس رضوی وظیفه دارد حمایت معنوی و فرهنگی لازم را از ورزشکارانی که می خواهند برای اشاعه فرهنگ رضوی تلاش کنند به عمل آورد.  محمد دانشور ملی پوش مشهدی دوچرخه سواری ایران،به عنوان سفیر ورزش رضوی و با شعار امام رضا(ع) امام مهربانی ها در مسابقات آسیایی مالزی حضور می یابد.

تیم ملی با ۱۶ رکابزن در مسابقات جاده قهرمانی آسیا

ترکیب تیم ملی دوچرخه سواری در تمام رده ها برای حضور در مسابقات جاده قهرمانی آسیا مشخص شد.

تست دوپینگ سرزده وشبانه ماموران فدراسیون جهانی از ملی پوشان ایران

ماموران اتحادیه جهانی دوچرخه سواری به صورت سرزنده از رکابزنان استقامتی تست دوپینگ گرفتند. به گزارش تابناک ورزشی، تیم ملی دوچرخه سواری استقامت ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا جاده در کیش اردو زده است. در حالی که تیم ملی آخرین روزهای اردوی خود را پشت سر می گذارد، ماموران ضد دوپینگ اتحادیه جهانی دوچرخه سواری (UCI) بازدید سرزده ای را از این اردو داشتند. آنها با حضور در اردوی تیم ملی در کیش از رکابزنان ایران تست دوپینگ گرفتند و نکته جالب اینکه ماموران ضد دوپینگ ساعت چهارصبح از رکابزنان تست دوپینگ گرفتند. رسول هاشم کندی مربی تیم ملی در این مورد گفت: صبح زود ماموران اتحادیه جهانی در اردوی تیم ملی حاضر شدند و تا ۱۰صبح هم آزمایش گرفتند. ما هم با آنها همکاری لازم را داشتیم و کسانی که در لیست آنها بودند را آوردیم و تست دادند. هیچ گزارشی مبنی عدم دسترسی به یک ورزشکار یا امتناع از دادن تست ارائه نشد. ما خودمان در داخل کشور برای مبارزه با دوپینگ تلاش مان را کردیم و امیدوارم نتایج تست ها منفی شود. با این حال مسئولیت با خود ورزشکار هم هست چون ۲۴ ساعته نمی توان کنار ورزشکار بود.

محمد دانشور سفیر ورزش رضوی شد

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ «محمد دانشور» ملی پوش مشهدی دوچرخه سواری ایران به عنوان سفیر ورزش رضوی در مسابقات آسیایی مالزی حضور می یابد. مدیرعامل مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در این رابطه گفت: تربیت بدنی آستان قدس رضوی وظیفه دارد حمایت معنوی و فرهنگی لازم را از ورزشکارانی که می خواهند برای اشاعه فرهنگ رضوی تلاش کنند به عمل آورد. «علی اکبر هاشمی جواهری» تصریح کرد: محمد دانشور به عنوان سفیر ورزش رضوی و با شعار "امام رضا(ع)، امام مهربانی ها" در مسابقات دوچرخه سواری حضور خواهد یافت. ................... پایان پیام/۳۱۳

ایجاد فضای ورزشی در پارک ها امری ضروری است

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گفت: ایجاد فضای ورزشی در پارک ها امری ضروری است و برای رفع کمبودهای سرانه ورزشی نیاز به کمک مجموعه مدیریت شهری داریم. امیر غفرانی با حضور در جلسه شورای اسلامی شهر کرج ضمن ارائه گزارشی از وضعیت ورزش و جوانان استان و شهرستان کرج با اعضای شورای شهر به گفتگو و تبادل نظر پرداخت. وی در ابتدای صحبت های خود ضمن تشکر از همه اعضای شورا و شهردار کرج بجهت همکاری، مساعدت و حضور در برنامه ها و مسابقات ورزشی اظهار کرد: ما در اداره کل ورزش و جوانان البرز از اول سال 96 تاکنون بی وقفه برنامه سه شنبه های بدون خودرو را به منظور کاهش آلودگی هوا، ترافیک و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و ورزش همگانی آغاز کردیم. مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به اهمیت و ضرورت ورزش همگانی گفت: ایجاد فضای ورزشی در پارک ها امری ضروری است و انتظار داریم که در معابر جدید لاین دوچرخه تعبیه شود. غفرانی افزود: پیشنهاد می شود قبل از ساخت پارک ها و فضای سبز با اداره کل ورزش و جوانان مشورت و نظرخواهی شود تا در آن اماکن ورزشی همگانی نیز همچون زمین اسکیت، والیبال، تنیس روی میز و ... ایجاد ...

برگزاری ۵۳۴ برنامه ورزشی در همـدان

ورزشی  در دهه فجر ۵۳۴ برنامه فرهنگی ورزشی در سطح استان برگزار و ۲ پروژه ورزشی افتتاح می شود. مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان که روز گذشته به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده های شهدای ورزشکار و شرکت در راهپیمایی روز بیست و دوم بهمن از مهمترین اقدامات جامعه ورزش در دهه فجر امسال است. رسول منعم گفت: نواختن زنگ انقلاب در همه زورخانه های سطح استان در شب یازدهم بهمن، رژه موتورسواری و دوچرخه سواری همزمان با ساعت ورود امام خمینی ( ره) به کشور، همایش پیشگیری از آسیب های اجتماعی، برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های مختلف، نشست تخصصی امر به معروف و نهی از منکر، از دیگر برنامه های فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان در این ایام است. وی با بیان این که مسابقات مختلف ورزشی در این ایام برگزار می شود، افزود: با هماهنگی هیأت ورزش های همگانی مسابقات مختلفی نیز ویژه کارمندان برگزار می شود و بطوریکه مسابقات سراسری کارکنان دولت در ۱۱ رشته ورزشی به عنوان یکی از مهمترین مسابقات قرار است به میزبانی همدان برگزار شود. منعم با ...

رکابزنان سرعت ایران فردا مسافر مالزی می شوند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ اعضای تیم ملی دوچرخه سواری سرعت کشورمان برای برگزاری اردوی تدارکاتی پیش از آغاز رقابت های قهرمانی آسیا فردا به کوالالامپور پرواز می کند. تیم ملی کشورمان اردوی تدارکاتی خود را به مدت دو هفته در این کشور برگزار می کنند. اسامی ملی پوشان به این شرح است: *آقایان:محمد دانشور،علی علیعسگری،احسان خادمی،فرشید فارسی نژاد * تیم ملی جوانان آقایان:عباس زارع زاده،ایمان رشنو،معین سعید * تیم ملی جوانان بانوان:لیلا صادقی ، ستاره زرگر * تیم ملی بزرگسالان بانوان:فاطمه هداوند ، مائده نظری کادر فنی:محمد ابوحیدری (سرمربی)،محمد جبرئیلی (مربی)سرپرستان:محمد کمیجانی، عائده بغیری مسابقات قهرمانی آسیا در شهر نیلای مالزی برگزار می شود و شاگردان محمد ابوحیدری پیش از شروع مسابقات اردوی تدارکاتی را برگزار و در شرایط مسابقه قرار می گیرند. لازم به ذکر است؛ شهر نیلای در 50کیلومتری کوالالامپور قرار دارد.

دوچرخه سواری ایران برای حضور در مسابقات جهانی در انتظار انصراف حریفان

ایران در مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی جهان تنها دو سهمیه رزرو دارد.

خبرکوتاه

ماجرای ادامه دار تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان چشم انتظار پاداش بعد از 4 ماه! با وجود گذشت نزدیک به چهار ماه از پایان تور ایران – آذربایجان، رکابزنان برتر ایرانی همچنان چشم انتظار دریافت جوایز دلاری این مسابقات هستند. سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان در مهرماه سال جاری با جوایز ۱۰۰هزار دلاری برگزار شد اما با وجود اینکه حدود چهار ماه از پایان این تور می گذرد گویا هنوز مسوولان برگزاری این تور بین المللی با تیم ها و رکابزنان ایرانی که از این جوایز دلاری سهمی دارند، تسویه حساب نکرده اند. مسوولان برگزاری، اهدای جوایز را به بعد از مشخص شدن نتیجه آزمایش دوپینگ رکابزنان موکول کردند. حدود ۲۰ روز بعد از پایان تور نتیجه آزمایش ها اعلام شد و همه منفی بود. با این حال بازهم جوایز دلاری پرداخت نشد. قادر میزبانی عضو تیم شهرداری تبریز که در این تور قهرمان تیمی شد، می گوید: «مسوولان برگزاری تور اعلام کردند جوایز دلاری را بعد از اعلام جواب تست های دوپینگ می دهند اما حدود بیست روز بعد از پایان تور نتایج مشخص شد و اصلا تستی هم مثبت نشد اما اینکه چرا بعد از گذشت چند ماه هنوز ...

شرکت تیم دوچرخه سواری کونتیننتال ایران در مسابقات بین المللی الجزایر

الجزیره-ایرنا- تیم ملی دوچرخه سواری کونتینتال دی اف تی جمهوری اسلامی ایران در مسابقات دوچرخه سواری الجزایر که در شهر «بسکره» برگزار می شود، شرکت کرد.

کلیپی از زمین خوردن شرکت کنندگان در مسابقات دوچرخه سواری زنان

دریافت فیلم دانلود با کیفیت 360 دانلود با کیفیت 480 دانلود با کیفیت 720 دانلود با کیفیت 1024 خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : کلیپی ببینید از یک حادثه بزرگ در مسابقات دوچرخه سواری زنان که در آن تعداد زیادی از دوچرخه سواران در اثر اشتباه یک به هم برخورد می کنند. در حالی که فاصله چندانی تا خط پایان باقی نمانده بود و رقابت بسیار نزدیکی بین دوچرخه سواران وجود داشت، در یک لحظه همه چیز بهم ریخت! پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند.

انریکه در مسابقات دوچرخه سواری

لوچو دوچرخه سواری را به صورت حرفه ای دنبال می کند.

شش رکابزن یزدی در مسابقات آسیایی میانمار

شش رکابزن یزدی در مسابقات دوچرخه سواری آسیا حضور خواهند داشت.

شش رکابزن یزدی در مسابقات آسیایی میانمار

شش رکابزن یزدی در مسابقات دوچرخه سواری آسیا حضور خواهند داشت.

شش رکابزن یزدی در مسابقات آسیایی میانمار

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا از نوزدهم بهمن در میانمار آغاز می شود که از یزد هم شش رکابزن حضور دارند تا پرچم شهر دوچرخه ها بالا باشد. در بخش بانوان و در رده سنی بزرگسالان ماندانا دهقان منشادی تنها لژیونر بانوی کشور و عضو تیم الاصیل امارات نخستین بانوی یزدی تیم ملی دوچرخه سواری است. در رده سنی جوانان عباس زارع زاده و احسان دهقان منگابادی، در رده سنی بزرگسالان بهنام آرین یزدی های حاضر در این تورنمنت هستند. همچنین پس کش و قوس های فراوان در رده سنی پیشکسوتان وحید دهقان زاده و سیدمهدی میرباقری اعضای یزدی تیم ملی دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران به میانمار اعزام خواهند شد. گفتنی است متاسفانه مجید ابویی و سیدعلیرضا هاشمی مزرعه نو در حالیکه در ترکیب اصلی حضور داشتند به دلیل مصدومیت از حضور در این مسابقات باز ماندند.

اسامی رکابزنان تیم ملی قطعی شد/ دوچرخه سواران دو منظوره هستند

کادر فنی تیم های ملی دوچرخه سواری اسامی رکابزنان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را معرفی کرد.
اشتراک در گروه دوچرخه سواری تیبا گردآورنده